Jaunums no EDWARDS Vacuum Ltd.: augstas veiktspējas kompakti bezeļļas nXRi-sērijas vakuumsūkni.

EDWARDS ir radījis revolūciju vakuumsūkņu tirgū ar jaunas nXRi-sērijas augstas veiktspējas, kompaktam sūkņiem. Viskompaktākajā korpusā, ar sūknēšanas ātrumiem 60 (nXR60i) un 90 (nXR90i) m3/stundā, tie nodrošina nepārspējamu sūknēšanas ātrumu, kura ir četras reizes vairāk, nekā jebkurš cits, tāda paša izmēra, sausais sūknis. Zemākā patērējamā jauda un nulles uzturēšanas izmaksas rada reālus nXRi-sērijas veiktspējas uzlabojumus un izmaksu priekšrocības dažādos lietojumos.

Izstrādāts, ņemot vērā izmēru samazināšanas iespēju, kompaktie gabarītu izmēri un augstums ļauj Edwards nXRi-sērijas sausajam sūknim ērti ievietoties zem stenda, ietaupot vērtīgu vietu laboratorijā; un svars zem 30 kg piedāvā ļoti mobilo vakuumsūkni, lai mainītu darba plūsmu un vidi. Sūknis var darboties bez apkopes līdz pieciem gadiem (bez blīvējumu un eļļas maiņas), lai nodrošinātu maksimālu darbības laiku un zemākas uzturēšanas izmaksas.

nXRi-sērijas sūkņu 40% mazākā platība, salīdzinot ar alternatīvajiem sausajiem sūkņiem, nodrošina ērtu integrāciju analīzes instrumentos un vakuuma sistēmās, lai iegūtu gatavu vakuuma risinājumu, kas ir ideāli piemērots masu spektrometrijai, elektronu mikroskopijai un noplūdes noteikšanas ierīcēm. Pētniecības, izstrādes un rūpniecības klientiem patiks dizaina elastība un zemas apkopes iespējas.

 

 

 

 

Atbildēt