skip to Main Content

Waters kompānijas paraugu sagatavošanas risinājumi kvantitatīvajai analīzei padara analizējamo paraugu brīvu no piemaisījumiem un sniedz augstu atkārtojamību.

Oasis Sample Extraction Products

Oasis paraugu ekstrakcijas produkti sniedzstabilas un jutīgas cietās fāzes ekstrakcijas (SPE) metodes, nodrošinot paaugstinātu jutību, selektivitāti un atkārtojamību.

Sample Preparation Kits

Racionalizējiet savu darbu ar paraugu sagatavošanas komplektiem, tādejādi ļaujot sasniegt reproducējamus, jutīgus un standartizētus rezultātus.

ProteinWorks

Lietojiet ProteinWorks paraugu sagatavošanas komplektus, kas ļauj noteikt reproducējamu, jutīgu un standartizētu olbaltumvielu daudzumu paraugos.

On-Line SPE Products

Veiciet īpaši ātru ar augstu atkārtojamību analīzi nepārtraucot ražošanas procesu, izmantojot plašu kārtridžu konfigurāciju izvēli, sorbenta daļiņu izmērus un ķīmiskās īpašības.

Ostro Pass-through Sample Preparation Products

96-pozīciju kasete fosfolipīdu atdalīšanai asins plazmā un serumā.

SPE Accessories

Plašs piederumu piedāvājums SPE ierīcēm un kasetēm, ieskaitot kolektorus, rezervuārus, adapterus, plastmasas caurules un savienojumus.

Sep-Pak SPE

Sep-Pak produkti tiek atzīti visā pasaulē un joprojām ir vispiemērotākie SPE produkti GC / MS, HPLC un LC / MS analīzei. Tie piedāvā daudzpusīgu un rentablu cietās fāzes ekstrakcijas alternatīvu.

Sirocco Protein Precipitation Plate

Sirocco ™ kasetes ir tirgū visprogresīvākās olbaltumvielu atdalīšanaskasetes, kas nodrošina optimālu veiktspēju minimālā apstrādes laikā automātiskā vai manuālā režīmā.

 

Biotage® ražo plašu paraugu sagatavošanas produktu klāstu, kas nodrošinātu izvēles iespējas, pamatojoties uz nepieciešamo ekstrakcijas tīrības pakāpi un izmaksu efektivitāti. Lūdzu, meklējiet detalizētu produktu sarakstu zemāk.

Sample Preparation Instruments & Accessories

ISOLUTE® PLD+ Protein and Phospholipid Removal Products

ISOLUTE® SLE+ Supported Liquid Extraction Products

ISOLUTE® SPE Columns and Plates

ISOLUTE® PPT+ Protein Precipitation Plates

EVOLUTE® SPE Columns and Plates

AFFINILUTE™ MIP Columns

ISOLUTE® FILTER+ High Performance Filtration Plates

On-line SPE Cartridges

Sazināties ar mums

    Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

    Back To Top