skip to Main Content

Karsēšana ar mikroviļņiem ir lieliska izvēle jaunu savienojumu sintezēzei, tā var piedāvāt ne tikai reakcijas ātruma palielināšanu, bet arī citas priekšrocības. Darbojoties temperatūrā un spiedienos, kas nav sasniedzami tradicionālās karsēšanas laikā, ļauj ķīmiķim veikt reakcijas, kas agrāk nebija iespējamas.

Vienkārši palielinot temperatūru, mikroviļņu sintēze var pabeigt reakcijas tūkstoš reižu ātrāk nekā tradicionālie apstākļi.Ātri pārbaudiet savas radošās idejas, sintezējotsavienojumus, kas palīdzēs konstatēt Jūsu interesējošās vielas struktūras aktivitātes attiecību (SAR) nepilnības.

Biotage mikroviļņu sistēmas ir paredzamas, uzticamas un drošas. Katram instrumentam ir precīza laika, temperatūras un spiediena kontrole, lai nodrošinātu, ka metodes ir reproducējamas un viegli atkārtojamas.Ķīmiskā sintēze nekad nav bijusi vieglāka. Vienkārši ielieciet reakcijas maisījumu flakonā, ievietojiet flakonu mikroviļņu krāsnī, ievadiet reakcijas parametrus un nospiediet SĀKT. Jaunākās paaudzes mikroviļņu sintēzes sistēmas ir kompaktas, viegli lietojamas un ļoti pieņemamas.

 

Biotage® Initiator+

Biotage® Initiator + ir jaunākās paaudzes mikroviļņu sintēzes iekārta. Šī instrumenta augstākās klases specifikācijas ļauj ķīmiķim veikt progresīvākās inovācijas nozarē. Uzticama un uzlabojama platforma, kas ļauj samazināt sintēzes laiku. Instrumentu var modernizēt no viena parauga manuāla formāta,pielāgojot automatizētu 8- vai 60-pozīciju paraugu padeves sistēmai. Moduļu konstrukcija ļauj lietotājam pievienot dažādus automātiskos paraugu padevējus, atkarībā no iekārtas noslodzes prasībām. Vairāk par Biotage® Initiator+ šeit

Back To Top