skip to Main Content

Piederumi hromatogrāfijai

Mēs piedāvājam dažādas caurules, savienotājelementus, mobilo fāžu filtrus, aizsargapvalkus, piederumus un rezerves daļas Waters radiālajiem…

Read more

Waters kolonnas ŠH

UPLC kolonnas Ar vairāk nekā 200 kolonnu konfigurācijām un sorbentu kombinācijām, Waters UPLC kolonnas apvieno…

Read more

Waters ir viens no pazīstamākajiem ražotājiem šajā nozarē ar hromatogrāfijas kolonnu un materiālu klāstu, kas sevī ietver augstas kvalitātes šķidrumu hromatogrāfijas kolonnas, produktus paraugu ekstrakcijai ar cietās fāzes ekstrakcijas u.c. metodēm, bioloģisko vielu separācijai paredzētos produktus un kolonnas, SFC kolonnas, paraugu mēģenes un plates, filtrācijas u.c. produktus.

Grace piedāvā dažādus risinājumus hromatogrāfijai, maisījumu sadalīšanai un produktu attīrīšanai, ieskaitot produktus augstas izšķirtspējas šķidrumu hromatogrāfijai, jonu un plānā slāņa hromatogrāfijai, gāzu hromatogrāfijai, kā arī vispārējus hromatogrāfijas piederumus.

Sazināties ar mums

    Iesniedzot savus datus, Jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit norādīto datu apstrādes laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

    Back To Top