skip to Main Content

UPLC kolonnas

Ar vairāk nekā 200 kolonnu konfigurācijām un sorbentu kombinācijām, Waters UPLC kolonnas apvieno ātrāku atdalīšanu ar lielāku izšķirtspēju un jutīgumu, pilnībā izmantojot mazo sorbenta daļiņu potenciālu.

Visas Waters UPLC kolonnas ir konstruētas, pārbaudītas un garantē ikdienas lietošanu līdz 18 000 psi (1241 bar).

UHPLC kolonnas

Waters CORTECS un eXtended Performace (XP) ultra augstas veiktspējas ŠH kolonnas un sorbenti sniedz iespējas, kas apmierinās Jūsu pašreizējo un turpmāko analītisko uzdevumu risināšanu.

HPLC kolonnas

Waters piedāvā plašu analītiskās un preparatīvās hromatogrāfijas kolonnu klāstu, lai atrisinātu praktiski visus analītiskos uzdevumus. Waters Column Advisor programma, atkarībā no risināmajiem uzdevumiem, iesaka visatbilstošāko kolonnu un pildījumu.

SFC kolonnas

Waters piedāvā trīs unikālas kolonnu markas SFC hromatogrāfijai, kas ietver Torus Columns kopā ar Viridis kolonnu ahirālām SFC pielietojumam nosakot daļiņas ar izmēriem no 1,7 μm līdz 5 μm.

ACQUITY APC kolonnas

ACQUITY Advanced Polymer Chromatography (APC) kolonnas, paredzētas lai sasniegtu augstu atdalīšanas efektivitāti un izcilu izšķirtspēju, tādejādi palielinot spēju ātri un precīzi analizēt sarežģītus polimēru paraugus.

 

Mēs arī piegādājam dažādus Waters ražotus palīgmateriālus ŠH. Vairāk par kolonnām un palīgmateriāliem šeit.

Back To Top