skip to Main Content

Jaunums no EDWARDS: augstas veiktspējas kompakti bezeļļas nXRi-sērijas vakuumsūkņi

EDWARDS ir radījis revolūciju vakuumsūkņu tirgū ar jaunas nXRi-sērijas augstas veiktspējas, kompaktiem sūkņiem pavisam nelielā korpusā, ar sūknēšanas ātrumiem 60 (nXR60i) un 90 (nXR90i) m3/stundā, tie nodrošina četras reizes lielāku sūknēšanas ātrumu, nekā jebkurš cits tāda paša izmēra sausais sūknis. Zemākā patērējamā jauda un nulles uzturēšanas izmaksas rada reālus nXRi-sērijas veiktspējas uzlabojumus un izmaksu priekšrocības dažādos pielietojumos.

Kompaktie gabarītu izmēri un augstums ļauj Edwards nXRi-sērijas sausajam sūknim ērti ievietoties zem stenda, ietaupot vērtīgu vietu laboratorijā un svars zem 30 kg dod iespēju to viegli pārvietot tādējādi nodrošinot ļoti mobilo vakuumsūkni, lai mainītu darba plūsmu un vidi. Sūknis var darboties bez apkopes līdz pieciem gadiem (bez blīvējumu un eļļas maiņas), lai nodrošinātu maksimālu darbības laiku un zemākas uzturēšanas izmaksas.

Par 40% mazākais nXRi-sērijas sūkņu aizņemtais laukums, salīdzinot ar alternatīvajiem sausajiem sūkņiem, nodrošina ērtu integrāciju analīzes instrumentos un vakuuma sistēmās, lai iegūtu gatavu risinājumu, kas ir ideāli piemērots masu spektrometrijai, elektronu mikroskopijai un noplūdes noteikšanas ierīcēm.

 

 

 

 

Back To Top