skip to Main Content

Jaunums no EDWARDS: jaunie nEXT730 un nEXT930 turbomolekulārie sūkņi

Jau pazīstamajai nEXT turbomolekulāro vakuumsūkņu saimei nesen pievienojušies sūkņi ar lielākiem sūknēšanas ātrumiem līdz pat 900 litriem sekundē.

Kopš sākotnējās palaišanas 2012. gadā nEXT-sērija tiek pielietota daudzās sfēras, kā arī OEM (oriģināliekārtu ražotājs) iekārtas un EDWARDS ir pierādījis, ka viņš ir uzticams partneris mehāniskiem turbomolekulāriem sūkņiem. Lielāku nEXT730 (700 l/s) un nEXT930 (900 l/s) variantu ieviešana paplašinās šī sērijas priekšrocības arī jaunos pielietojumos, ieskaitot speciālās pārklājuma iekārtās, kā arī citās nozarēs, piemēram, termiskajā apstrādē, krāsnīs, elektronu kūļa metināšanā, jonu implantēšanā, degazēšanā un gaisa evakuācijā. Pielietošana šīs nozarēs atbalsta arī tas fakts, ka standarta sūkņi ir novērtēti ar IP54.

Vairāk informācijas ŠEIT:

nEXT730-and-nEXT930-Turbomolecular-Pumps-Brochure-LR

https://www.edwardsvacuum.com/en/campaigns/next730

https://www.youtube.com/watch?v=bm56p13zKDg&feature=youtu.be

Šie jaunie modeļi paplašina nEXT-sērijas iespējas ar ieejas savienojumu opcijām ISO/CF 160 un ISO/CF 200, nodrošinot augstāk minēto sūknēšanas ātrumu.

nEXT730 un nEXT930 sūkņi var darboties jebkurā (360 grādu) stāvoklī, un tie ir aprīkoti ar pilnu dzesēšanas, attīrīšanas, barošanas un vadības piederumu komplektu, tāpat kā visi pārējie sūkņi.
Galvenās iezīmes:
Liels sūknēšanas ātrums;
Augsta saspiešanas pakāpe;
Viegli uzstādīt un savienot;
Pierādīta dizaina uzticamība;
Viegla tehniskā apkope uz vietas utt.

 

 

 

Back To Top