skip to Main Content

KMR ir kodolmagnētiskās rezonanses saīsinājums. KMR spektrometrs ļauj analizēt vielas molekulāro struktūru, novērojot un izmērot atomu kodolu spinu mijiedarbību, ja paraugu ievieto spēcīgā magnētiskajā laukā.

Molekulārās struktūras analīzei atomu līmenī var izmantot arī elektronu mikroskopus un rentgenstaru difrakcijas instrumentus, taču KMR priekšrocības ir tādas, ka mērījumi ir paraugu nesagraujoši, un ir daudz vienkāršāka paraugu sagatavošana. Pielietojuma jomās ietilpst biomateriāli, pārtikas produkti un ķīmiskie produkti, kā arī jaunasjomas, piemēram, akumulatoruplēves un “organiskā elektronika”, kuras attīstās ievērojamā ātrumā. KMR ir kļuvusi par neatņemamu analīzes instrumentu visprogresīvākajās zinātnes un tehnoloģiju jomās.

JEOL kompānija piedāvā virkni modernākos KMR spektrometrus un piederumus tiem.

 

ECZR KMR spektrometrs (JNM-ECZR sērija), kas ir JNM-ECZ instrumentu sērijas dalībnieks, ir unikāla pētniecības sistēma, kassevī ietver visas jaunākās digitālās un augstfrekvences tehnoloģijas (kreisais attēls).

Jaunākais JNM-ECZS KMR spektrometrs no JEOL (labais attēls) apvieno funkcionalitāti un veiktspēju, kas parasti ir atrodama tikai augstākās klases instrumentos. Tomēr, spektrometra pamatneaizņem tikai 57% salīdzinājumā ar līdzīgiem instrumentiem, tādējādi padarot to par mazāko KMR spektrometru pasaulē, kas darbojas 400 MHz frekvencē. Vairāk par JEOL Ltd.  KMR spektrometriem šeit

Back To Top