skip to Main Content

Pētījumi polimēru nozarē pēdējos gados ir paātrinājušies, tādējādi radot daudz jaunus un novatoriskus polimērus. ACQUITY APC Systems (Advanced polymer chromatography)  nodrošina maksimālu rezultātu polimēru analīzē, analizējot paraugu 5-20 reizes ātrāk nekā bija iespējams izmantojot tradicionālo GPC/SEC tehnoloģiju. Izmantojot ACQUITY APC tehnoloģiju, t.i., izmantojot kolonnas, kas pildītas ar augsti efektīvām, stacionārs fāzes sub-3um daļiņām, pētnieki ir ieguvuši jaunu, spēcīgu instrumentu.

Īpašības un ieguvumi

Augstāka izšķirtspēja polimēru atdalīšanai uz 3-um, cieto, ar lielu poru tilpumu ACQUITY APC kolonnas, kas savienota ar ACQUITY APC sistēmas zemo dispersiju.

Kalibrēšanas standarti, kas atbilst kolonnu banku MW diapazoniem, lai vienkāršotu un optimizētu kolonnu kalibrēšanu.

Plaša sortimenta šķīdinātāju savietojamība, kas atbalsta ekstrēmus atdalīšanas apstākļus, kas saistīti ar polimēra analīzi.

Daudzpusīgā kolonnu pārvaldība ļauj automātiski izvēlēties starp divām ACQUITY APC kolonām un divām tradicionālām GPC kolonam- tās visas atrodas stabilā, temperatūras kontroltā vidē.

Savietojams ar plašu detektēšanas paņēmienu klāstu, tostarp lūšanas indeksu, UV / redzamību, fotodiodu masīvu, iztvaikošanas gaismas izkliedi un savietojamību ar progresīvām metodēm, piemēram, vairāku leņķu gaismas izkliedi un viskozimetri,

Lai iegūtu vairāk informācijas par ACQUITY APC Systems, noklikšķiniet šeit šeit.

Back To Top